Kontakt oss

Lurer du på noe? Bestille prøvekjøring eller servicetime? Ring oss gjerne!

51 60 76 00

Bruk skjemaet under for å skrive til oss.

Ansatte

Bilsalg

Delelager

Jonas Hegre

Kundeveileder/Selger Servicesenter

980 88 991

jonas@hegre.no

Thomas Bellesen

Kundeveileder/Selger Servicesenter

51 60 76 33

thomas.bellesen@hegre.no

Verksted

Tor Skår

Teamleder Servicesenter

905 02 379

tor.skaar@hegre.no

Lars Kåre Strusshamn

Verksmester Verksted

913 06 867

lasse.strusshamn@hegre.no

Tord Mauland

Reklamasjonsansvarlig

51 60 76 35

tord.mauland@hegre.no

Jonas Hegre

Selger/Selger Servicesenter

980 88 991

jonas@hegre.no

Fredrik Tjøtta

Tekniker Verksted

fredrik.tjotta@hegre.no

Atle Lilleland

Formann Verksted

atle.lilleland@hegre.no

Thomas Klungtveit

Tekniker Verksted

thomas.klungtveit@hegre.no

Jarle Helleland

Tekniker Verksted

jarle.helleland@hegre.no

Admin

Jostein Hegre

Daglig Leder

900 19 664

jostein@hegre.no

Rune Ølberg

Leder Admin

470 11 269

rune.olberg@hegre.no

Liv Hegre Hetland

Admin

51 60 76 04

liv.hetland@hegre.no

Steinar Førland

Vaktmester

950 78 882

steinar.forland@hegre.no

Karosseri

Inger Marie Vikesdal

Selger Servicesenter

51 60 76 11

imb@hegre.no

Cato Sandve

Verksmester Karosseri

51 60 76 17

cato.sandve@hegre.no

Åge Østerhus

Formann Karosseri

aage.osterhus@hegre.no

Ta turen innom oss!

Prøvekjør våre Mazda modeller.