Kontakt oss

Lurer du på noe? Bestille prøvekjøring eller servicetime? Ring oss gjerne!

51 60 76 00

Bruk skjemaet under for å skrive til oss.

    Ansatte

    Bilsalg

    Tommy-Schmidt
    Tommy Schmidt

    Salgssjef

    454 99 388

    tommy.schmidt@hegre.no

    Ørjan-Tveit
    Ørjan Tveit

    Selger

    988 71 354

    orjan.tveit@hegre.no

    Delelager

    Jonas-Hegre
    Jonas Hegre

    Kundeveileder/Selger Servicesenter

    980 88 991

    jonas@hegre.no

    Thomas-Bellesen
    Thomas Bellesen

    Kundeveileder/Selger Servicesenter

    51 60 76 33

    thomas.bellesen@hegre.no

    AnsattSiluettMann
    Terje Egeland

    Delesjef

    905 40 799

    terje.egeland@hegre.no

    Verksted

    Tor-Skår
    Tor Skår

    Teamleder Servicesenter

    905 02 379

    tor.skaar@hegre.no

    AnsattSiluettMann
    Lars Kåre Strusshamn

    Verksmester Verksted

    913 06 867

    lasse.strusshamn@hegre.no

    AnsattSiluettMann
    Tord Mauland

    Reklamasjonsansvarlig

    51 60 76 35

    tord.mauland@hegre.no

    1. 150x150
    Thomas Klungtveit

    Nest formann

    506 07 646

    Thomas.klungtveit@hegre.no

    2.150x150jpg
    Atle Lilleland

    Formann

    516 07 646

    Atle.lilleland@hegre.no

    4.150x150jpg
    Daniel Husebø

    Mekaniker

    Daniel.husebo@hegre.no

    Admin

    AnsattSiluettMann
    Jostein Hegre

    Daglig Leder

    900 19 664

    jostein@hegre.no

    AnsattSiluettMann
    Rune Ølberg

    Leder Admin

    470 11 269

    rune.olberg@hegre.no

    AnsattSiluettKvinne
    Kaia Hegre

    Admin

    51 60 76 04

    kaia@hegre.no

    AnsattSiluettMann
    Steinar Førland

    Vaktmester

    950 78 882

    steinar.forland@hegre.no

    Karosseri

    Inger-Marie-Vikesdal
    Inger Marie Vikesdal

    Selger Servicesenter

    51 60 76 11

    imb@hegre.no

    3.150x150png
    Cato Sandve

    Verksmester Karosseri

    51 60 76 17

    cato.sandve@hegre.no

    AnsattSiluettMann
    Åge Østerhus

    Formann Karosseri

    51 60 76 16

    aage.osterhus@hegre.no

    5.150x150jpg
    Greger Lauvik

    Oppretter

    51 60 76 16

    Greger.lauvik@hegre.no

    Ta turen innom oss!

    Prøvekjør våre Mazda modeller.