Kontakt oss

kontakt

Telefon: 51 60 76 00
E-post:
auto@hegre.no
bruktbil@hegre.no

Hegre Auto AS
Gamleveien 81-83
4315 Sandnes

Åpningstider

Salgsavdeling

Man-Fre: 08.30 - 16.00
Tirsdag: 08.30 - 20.00
Lørdag: 10.00 - 14.00

Verksted/Bilskadesenter

Man-Fre: 07.30 - 16.00
Lørdag: Stengt

Delelager

Man-Fre: 07.30 - 16.00
Lørdag: Stengt

INFORMASJON

Hegre Auto AS
Gamleveien 81-83
4315 Sandnes

Postadresse:
Hegre Auto AS
Postboks 16
Sentrum
4301 Sandnes

Bankgiro: 9687 05 29926
Organisasjons nr.: 
NO 937 665 393 MVA

Bilsalg

Tommy Schmidt

Salgssjef
454 99 388tommy.schmidt@hegre.no

Jonas Hegre

Selger/ selger Servicesenter
980 88 991jonas@hegre.no

Ørjan Tveit

Selger
988 71 354orjan.tveit@hegre.no

Delelager

Sigbjørn Sørland

Kundeveileder
51 60 76 34sigbjorn.sorland@hegre.no

Terje Egeland

Delesjef
905 40 799terje.egeland@hegre.no

Thomas Bellesen

Kundeveileder/ Selger Servicesenter
51 60 76 33thomas.bellesen@hegre.no

Christoffer Egeland

Hjelpearbeider

Verksted

Tor Skår

Teamleder Servicesenter
905 02 379tor.skaar@hegre.no

Lars Kåre Strusshamn

Verksmester Verksted
913 06 867lasse.strusshamn@hegre.no

Tord Mauland

Reklamasjonsansvarlig
51 60 76 35tord.mauland@hegre.no

Bent Olav Vold

Formann Verksted
bov@hegre.no

Jonas Hegre

Selger/ selger Servicesenter
980 88 991jonas@hegre.no

Michael Cifuentes

Tekniker Verksted

Henrik Sandvik

Lærling Verksted

Thomas Klungtveit

Tekniker Verksted
thomas.klungtveit@hegre.no

Atle Lilleland

Tekniker Verksted
atle.lilleland@hegre.no

Fredrik Tjøtta

Tekniker Verksted
fredrik.tjotta@hegre.no

Christian Gunvaldsen

Tekniker Verksted

Admin

Jostein Hegre

Daglig Leder
900 19 664jostein@hegre.no

Rune Ølberg

Leder Admin
470 11 269rune.olberg@hegre.no

Liv Hegre Hetland

Admin
51 60 76 04liv.hetland@hegre.no

Steinar Førland

Vaktmester
950 78 882steinar.forland@hegre.no

Karosseri

Inger Marie Vikesdal

Selger Service senter
51 60 76 11imb@hegre.no

Åge østerhus

Formann Karosseri
aage.osterhus@hegre.no

Greger Lauvvik

Lærling Karosseri

Cato Sandve

Verksmester Karosseri
51 60 76 17cato.sandve@hegre.no
Send oss en e-post

Takk for din henvendelse!
Vi kommer tilbake til deg straks.

Oops! Something went wrong while submitting the form

Vi er regionens eldste forhandler av Mazda og har den nødvendige erfaringen, kunnskapen og kompetansen du trenger. Våre tjenester skal være enkle, trygge og økonomiske. Både på kort og lang sikt.