Kontakt oss

kontakt

Telefon: 51 60 76 00
E-post:
auto@hegre.no
bruktbil@hegre.no

Hegre Auto AS
Gamleveien 81-83
4315 Sandnes

Åpningstider

Salgsavdeling

Man-Fre: 08.30 - 16.00
Tirsdag: 08.30 - 20.00
Lørdag: 10.00 - 14.00

Verksted/Bilskadesenter

Man-Fre: 07.30 - 16.00
Lørdag: Stengt

Delelager

Man-Fre: 07.30 - 16.00
Lørdag: Stengt

INFORMASJON

Hegre Auto AS
Gamleveien 81-83
4315 Sandnes

Postadresse:
Hegre Auto AS
Postboks 16
Sentrum
4301 Sandnes

Bankgiro: 9687 05 29926
Organisasjons nr.: 
NO 937 665 393 MVA

Ansatte

Kenneth Walde

Salgssjef Nybil
930 32 372kenneth.walde@hegre.no

Andreas Skretting

Salssjef Bruktbil
915 85 655andreas.skretting@hegre.no

Tor Skår

Teamleder Servicesenter
905 02 379 tor.skaar@hegre.no

Inger Marie Vikesdal

Selger Servicesenter
51 60 76 11imb@hegre.no

Jonas Hegre

Lærling Servicesenter
980 88 991jonas@hegre.no

Terje Egeland

Sjef Delelager
905 40 799terje.egeland@hegre.no

Thomas Bellesen

Kundeveileder Delelager
51 60 76 33thomas.bellesen@hegre.no

Sigbjørn Sørland

Kundeveileder Delelager
51 60 76 34sigbjorn.sorland@hegre.no

Christoffer Egeland

Lærling Delelager
51 60 76 00

Rune Ølberg

Leder Administrasjon
470 11 269rune.olberg@hegre.no

Liv Hegre Hetland

Administrasjon
51 60 76 04 liv.hetland@hegre.no

Jostein Hegre

Daglig Leder
900 19 664 jostein@hegre.no

Lars Kåre Strusshamn

Verksmester Verksted
913 06 867 lasse.strusshamn@hegre.no

Ørjan Tveit

Formann Verksted
51 60 76 00 orjan.tveit@hegre.no

Fredrik Tjøtta

Tekniker Verksted
fredrik.tjotta@hegre.no

Atle Lilleland

Tekniker Verksted
atle.lilleland@hegre.no

Bent Olav Vold

Tekniker Verksted
bov@hegre.no

Thomas Klungtveit

Tekniker Verksted
thomas.klungtveit@hegre.no

Christian Gunvaldsen

Tekniker Verksted

Michael Cifuentes

Tekniker Verksted

Nicholai Brekken

Lærling Verksted

Cato Sandve

Verksmester Karosseri
51 60 76 17cato.sandve@hegre.no

Åge Østerhus

Formann Karosseri
aage.osterhus@hegre.no

Tord Mauland

Reklamasjonsansvarlig
51 60 76 35 tord.mauland@hegre.no

Steinar Førland

Vaktmester
950 78 882steinar.forland@hegre.no

Henrik Sandvik

Lærling verksted
Send oss en e-post

Takk for din henvendelse!
Vi kommer tilbake til deg straks.

Oops! Something went wrong while submitting the form

Vi er regionens eldste forhandler av Mazda og har den nødvendige erfaringen, kunnskapen og kompetansen du trenger. Våre tjenester skal være enkle, trygge og økonomiske. Både på kort og lang sikt.